טיולים עם פריחה

מסלולי הטיולים וטיולי פריחות יאפשרו לכם להכיר את הפרחים וצמחי הבר הנמצאים באתר, בעונת פריחתם.

חיפוש לפי מילה
חיפוש טיול מתאים לחודש


נרקיס סתווי אל חורבת מלח ופריחת הנרקיס הסתווי
טיול סתווי   10/11/2014

"אומרים שלא רחוק מחדרה, בין הים לבין החולות, יש מקום שבו זורחת השמש בלילות". המילים המקסימות הללו, משירו של שלמה ארצי "אבסורד", הובילו אותנו למקום לכבוד הנרקיס הסתווי "בביתו"  ופריחה סתווית  נוספת באחת מהפינות הנסתרות המיוחדות בישראל.

חלמונית  גדולה סתיו קצרצר ומפתיע...
משהו על פריחת החלמוניות והסיתווניות ...   21/10/2007

חשבתם שאין סתיו בישראל? חישבו שנית וצאו לטיול יער קסום ברכס בשנית שבגולן. כאן מחכים לכם מרבדי חלמוניות, סתווניות תשבץ, עצי אלה בשלכת אדומה כמעט כמו בחו"ל , ושאר צמחים "מבשרי סתיו" שהפכו זה מכבר ליעד מקובל לעלייה לרגל בעונה. (לפני יציאה התעדכנו בדיווחי הפריחה באתר צמח השדה)

נרקיס סתווי עודד פורת-מנהל מדרשת הגולן
נרקיס סתווי בנחל תנינים   30/11/2006

הנרקיס צומח בשני בתי גידול הראשון והמרכזי הוא בעמק. הנרקיס המצוי מכסה שטחים נרחבים של ביצות, אולם לנרקיסי העמקים יש עוד מעט זמן עד שיפרחו. בינתיים פורחים נרקיסי ההר הנמצאים בין חרכי הסלעים ובכיסי קרקע.

נימפאה  תכולה יעד לטיול נעים במשך כל השנה
אל עין אפק בצפון   26/06/2009

מאז הוכרזה עין אפק בשנת 1979 לשמורה, לא זכתה ליחסי ציבור נאותים: למרות קרבתה לקריית ביאליק ועל אף היותה השמורה הגדולה של בתי גידול לחים (660 דונם), שמורה הכוללת מים, ביצות, אגמונים, מסלולי טיול מסודרים וייחודיים, שבילים על המים, מבנים עתיקים, מגוון עופות וצמחי מים - היא אינה מוכרת די בציבור.

ארכיון

גינון חסכוני במים  

israelbiz- בניית אתרים