טיולים עם פריחה

מסלולי הטיולים וטיולי פריחות יאפשרו לכם להכיר את הפרחים וצמחי הבר הנמצאים באתר, בעונת פריחתם.

חיפוש לפי מילה
חיפוש טיול מתאים לחודש


אל השביל התלוי בבניאס בימי הקיץ
מסלול רומנטי ומצנן - מאת מייק לבנה   20/07/2010

נחל חרמון הוא אחד משלושת מקורות הירדן. הוא מושך מים רבים כל השנה, ובזכות מורדו התלול הוא מקציף את המים הזכים במאות אשדות ומפלים. נופיו הם מן המרהיבים בנופי ארצנו, והנוף הטבעי משרה מרוחו הטובה גם על הנוף האנושי. המסלול מוצל וקריר מתאים לכל המשפחה (ללא עגלות ילדים)

נימפאה  תכולה יעד לטיול נעים במשך כל השנה
אל עין אפק בצפון   26/06/2009

מאז הוכרזה עין אפק בשנת 1979 לשמורה, לא זכתה ליחסי ציבור נאותים: למרות קרבתה לקריית ביאליק ועל אף היותה השמורה הגדולה של בתי גידול לחים (660 דונם), שמורה הכוללת מים, ביצות, אגמונים, מסלולי טיול מסודרים וייחודיים, שבילים על המים, מבנים עתיקים, מגוון עופות וצמחי מים - היא אינה מוכרת די בציבור.

חבצלת   החוף היכרות עם צמחי הבר הפורחים בשפת הים
סיור חופים לפרידה מהחופש הגדול   29/08/2007

בנקודת ההשקה, בה פורחים חבצלת החוף המלכותית ועולים שרביטי החצב – זה האות כי הקיץ עומד להסתיים והסתיו מבשר על בואו ... וגם מסתיים החופש הגדול. זה הזמן לסייר בחגורת הרסס הראשונה- בשפת הים ממש. נמליץ על שני חופים לסיור קצר ולרחצה: חוף הים בגבעת אולגה וחוף דור, ועל מסעדה עם נשמה, גם היא על שפת הים בגבעת אולגה - בית חנקין.

צבר מצוי על הפרי בעל הטעם האקזוטי, ומתכון "סורבה סברס" ליום האהבה...
עת הצבר   25/07/2007

זה תמיד קורה  בשלהי הקיץ החם, פירות הצבר מבשילים בבוסתנים, בצידי הדרכים צצים לפתע מוכרי "סברס", ויש היוצאים לקטיף בחבורה. למה לשלם 10 שקלים עבור מיכל פלסטיק בסופר?! האם לא נחמד וחסכוני לצאת לקטיף עצמי? אבל רגע... זו משימה בהחלט לא פשוטה.

ארכיון

גינון חסכוני במים  

israelbiz- בניית אתרים