טיולים עם פריחה

מסלולי הטיולים וטיולי פריחות יאפשרו לכם להכיר את הפרחים וצמחי הבר הנמצאים באתר, בעונת פריחתם.

חיפוש לפי מילה
חיפוש טיול מתאים לחודש


צבר מצוי ליער צרעה בקיץ
אל פינות רומנטיות וספסלי אוהבים   24/08/2020

נסענו יעקב שקולניק ואני ליער צרעה ביום חול בשלהי אוגוסט 2020, כדי להתחקות אחר ספסלים או מקומות אינטימיים ורומנטיים ולהמליץ לאוהבים לקראת ט"ו באב. "תעינו" בשבילי היער בג'יפון, חלפנו על פני הפסלים המפורסמים, וגילינו מקומות חמד חבויות, "טיפוסים" מיוחדים, תצפיות נוף מהממות וספסלים רומנטיים... 

אל השביל התלוי בבניאס בימי הקיץ
מסלול רומנטי ומצנן - מאת מייק לבנה ז"ל   20/07/2010

נחל חרמון הוא אחד משלושת מקורות הירדן. הוא מושך מים רבים כל השנה, ובזכות מורדו התלול הוא מקציף את המים הזכים במאות אשדות ומפלים. נופיו הם מן המרהיבים בנופי ארצנו, והנוף הטבעי משרה מרוחו הטובה גם על הנוף האנושי. המסלול מוצל וקריר מתאים לכל המשפחה (ללא עגלות ילדים)

ורד הכלב היכרות עם הברוש הגדול ביותר בארץ וצמחיית גדות עשירה
נחל דליה בסוף הקיץ – רובי שי   20/07/2007

נחל דליה הוא אחד ממספר נחלים המנקזים את רמת מנשה –אותו חבל ארץ עם הגבעות המתונות , שטחי המזרע הגדולים, השטחים הפתוחים ,יערות הקק"ל ,שרידי יער הפארק הקדום (חברת אלון התבור) ,אפיקי הנחלים הזורמים ממזרח למערב עם צמחית הגדות הירוקה כל השנה המעידה על ריבוי מעיינות ( ברובם לא נראה מים זורמים בשפע...)

פרגה קרחת לחרמון בקיץ – עם או בלי ילדים.
המלצה לטיול בימי החופש הגדול   26/06/2018

כשהחום בשיאו ברחבי הארץ, זה הזמן לעלות לחרמון ולהתקרר מעט (לא לשכוח להביא סוודר). הפריחה השנה מפתיעה לטובה. בדרך כלל אנו עולים לחרמון הגבוה במכוניות לאחר בקשת אישור מהצבא, ומגיעים כמעט לכל פינה, גם לאיזור הרכבל העליון. עתה ישנן הגבלות עקב המצב הרגיש בסוריה.

ארכיון

גינון חסכוני במים  

israelbiz- בניית אתרים