שיתוף פעולה בין נסים קריספיל ואתר צמח השדה, מגיש לכם ידע רב אודות 40 צמחי מרפא ידועים ומוכרים. צמחי מרפא שימשו  ככלי עיקרי ברפוי מזה אלפי שנים והשימוש בצמחי רפואה הלך והתגבש במשך הדורות בדרך של ניסוי וטעייה. הצמחים מייצרים חומרים פעילים כדי להגן על עצמם בפני בעלי החיים ושאר מזיקים. חומרים אלה משפיעים על מערכות שונות בגופנו, וקוטלים חיידקים ופטריות. גדולי הרופאים בעבר כמו הרמב"ם ואסף הרופא תיארו את השימוש בצמחי מרפא. ערביי הארץ שימרו את מסורת השימוש בצמחי הבר של הארץ למטרות מרפא. נסים קריספיל היה בין חלוצי התיעוד של הפולקלור והשימושים הרפואיים של הצמחים ופרסם ידע רב בילקוט הצמחים עוד בשנות ה-70. הכירו את 40 הצמחים, אשר כל אחד מהם משמש לריפוי מספר חוליים. לחיצה על כל אחת מהתמונות, תוביל למידע והיכרות עם הצמח. בונוס: מתכון אולטימטיבי נגד מחלות חורף.
לרשימת 40 הצמחים
אזהרה: אין הכתוב לעיל משמש תחליף לעצת מומחה . ישנה סכנה ממשית בשימוש לא מושכל בצמחי מרפא.ראשית למדו להכיר את הצמחים ואת אופן השימוש בהם.
נסים קריספיל יענה בשמחה לכל שאלה במייל.
להיכרות נוספת עם צמחי מרפא נוספים, וצמחי הבר של ישראל גלשו באתר צמח השדה

צמח השדה
40 צמחי מרפא
צמח השדה - צמחי מרפא צלף קוצני כלמינתה אפורה ארכובית שבטבטית געדה מצויה חרוב מצוי בבונג זהוב הדס מצוי עירית גדולה מרווה משולשת לענת יהודה אזוב מצוי נענע משובלת ויתניה משכרת לענת המדבר מליסה רפואית אלמוות הכסף באשן עגול עלים גד השדה קורנית מקורקפת כתלה חריפה אוג הבורסקאים גדילן מצוי זוטה לבנה שומר פשוט טיון דביק לחך מצוי דודא רפואי פיגם מצוי חרדל השדה גרגיר הנחלים אכילאה  ריחנית חלמית גדולה עוזרר קוצני סירפד הכדורים מלוח קיפח אמיתה קיצית מרמר מצוי ירוקת החמור תלתן הארגמן זית אירופי עיצוב קרן גוטליב