הדפסה
טיון דביק

נסים קריספיל, יוסי ג'יברי

ספר חדש : "צמח ומרפא"   20/03/2017

מה קורה כשמעצב ועורך גרפי משובח עושה אהבה עם מומחה לצמחי תועלת של ארץ ישראל? נולד ספר בן 550 עמודים המעוצבים וערוכים בצבע. כריכה קשה המתאימה להתנהלות בשדה וצילומים מאירי עיניים של הצמחים. הספר שונה מספרים אחרים העוסקים בתחום.

לא עוד אסופה של צמחי מרפא ותועלתם, אלא קבוצות של צמחים הנשענים על איברי הגוף ותיאור הצמח הייחודי העוזר לריפוי המחלה הכרוכה באיבר. הספר סורק את איברי הגוף מהראש לרגליים ומעניק לשמות הפרקים והאיברים כותרת מרעננת כמו
ראש טוב
על הפנים
פה גדול
כוח המוח
אופרה אחרת
ריאה ירוקה
בראש הפרק מופיע תיאור המחלה. תיאור פשוט, מובן ולא מסורבל. אחריו מופיע הצמח הספציפי המרפא את המחלה.
אם לדוגמה אתה או את סובלים מנשירת שיער, הרי שבאופן טבעי תגיעו לפרק "ראש טוב", משם לפרק המשני העוסק בטיפוח השיער ולצמח הנבחר.
בגלריה ניתן לראות את העיצוב הנפלא לסגולות הצמחים:  ירוקת החומר תאנה, ציפורני חתול וצלף קוצני
לא עוד 30 צמחים המרפאים כאבי בטן, אלא רק הצמח הספציפי המנוסה והבדוק על מנת להקל על הקורא, ערכנו את תוכן העניינים לפי איברי גוף ומחלות. כך אפשר להגיע בקלות לצמחי המרפא.
בנוסף חתמנו את הספר באינדקס צמחים, מונחים ושמות בעברית. בנוסף, אינדקס צמחי מרפא לועזי ולטיני הספר מלווה בצילומים רבים ומרהיבים מפירות עבודתו של נסים במשך שנים רבות שצולמו במסעותיו בעולם ובטיוליו בארץ. לגבי כל צמח מופיע תיאור, בית גידול
מקורות, פולקלור, שימושים ברפואה העממית ואופן השימוש.
עבודה רבה הושקעה בגיבוש הרעיון העיצובי ואופן ההגשה החזותית של החומר כשעבודת העריכה העיצובית הופקדה בידיו של אחד מטובי המעצבים והמפיקים יוסי ג'יברי.

היום יותר מתמיד,  הקירבה לטבע ולצמחים מעסיקים את כולנו בכל מה שקשור לריפוי וחיים בריאים ונכונים יותר, אנו בטוחים שהנושא קרוב לציבור.

ניתן לרכוש את הספר באתר "מגמה"
בלינק הבא: www.megama.net

 

גינון חסכוני במים  

israelbiz- בניית אתרים